Kutsikabeebidele oma kool!
univet.loomakliinik 27. juuli 2014
Alustab kutsikate eelkool (Puppy Preschool)*, mis on mõeldud koerabeebidele vanuses 8-16 elunädalat.
Vilde tee loomakliiniku ja Koeruse klubi koostööna alustab tööd Dr. Kersti Sekseli poolt välja töötatud kutsikate eelkool koerabeebidele vanuses 8 -16 elunädalat.

Eelkooli eesmärk on aidata kutsikatel sotsialiseeruda, tunda end kliinikus ja treeningutel turvaliselt ja enesekindlalt, õpetada kutsikale häid kombeid, ennetada probleemkäitumise tekkimist, õpetada omanikke ära tundma kutsika tervislikku seisundit ja käitumisprobleemide teket, õpetada vajalikke suuliseid käsklusi.   

Tunde viiakse läbi nii Koeruse klubis kui ka Vilde tee loomakliinikus. Sertifitseeritud koolitajad: 
Loomaarst Anu Poopuu - tegelenud sport- ja töökoerte koolitamisega aastast 1996. Töötab Vilde Tee Loomakliinikus loomaarstina. Spetsialiseerub lemmikloomade käitumisprobleemide ravile.  Hetkel täiendab ennast The University of Sydney Centre for Veterinary Education Behavioural Medicine interaktiivsel kursusel, mis käsitleb koerte ja kasside käitumist ning käitumispatsientide ravi. 
Koolitaja Karin Lassmann - 2002 aastast on aktiivselt tegelenud koeraspordiga. Praegu tegeleb peamiselt sõnakuulelikkuse, agility ja päästekoolitusega. On osalenud paljudel koolitustel, mis käsitlevad koerte koolitamist ja käitumist, nii Eestis kui ka Soomes. Alates 2007. aastast on EKL-i atesteeritud sõnakuulelikkuse koolitaja.
Koolitaja Kadri Viljalo - tegeleb aktiivselt töö- ja päästekoerte koolitamisega. EKL-i atesteeritud sõnakuulelikkuse koolitaja. Osaleb Vabatahtliku Reservpäästerühma otsingutel oma päästekoeraga. Töötab Vilde tee loomakliinikus abilisena.   

Tunnis on koos nii suured kui väikesed kutsikad, et kutsikas harjuks erinevat tüüpi liigikaaslastega. Beebikool koosneb 5 õppetunnist. Soovitav on kaasa tuua ka oma teised pereliikmed. 5 tunni tasu on 50€. Kutsikate eelkooli esimene tund on 18.08.2014.

NB! Beebikooli esimeseks tunniks ei tohi kutsika vanus olla rohkem kui 14 elunädalat! 

Koolitusele registreerimiseks palume saata e-mail: univet.loomakliinik@gmail.com märksõnaga "Beebikool". Lisainformatsioon telefonil: 5886 7673. Registreerida saab ka Koeruse kodulehelt >>>

 * Puppy Preschool on registreeritud kaubamärk, mille omanikuks on Dr. Kersti Seksel.  
Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: