Patsiendi hirmu vähendamine loomakliinikus
univet.loomakliinik 13. november 2015
 "Patsiendi heaolu eest hoolitsemine kliinikuvisiidil ei eelda suuremahulisi ümberkorraldusi vaid algab väikestest asjadest. Ennekõike meie mõttelaadis ja meie oskustes. Seda nii kliinikumeeskonna kui ka loomaomaniku omas." 

Patsiendi hirmu vähendamine loomakliinikus on oluline, et patsiendi ülevaatus sujuks ning et hospitaliseeritud patsiendid paraneksid, sest iga kliinikuvisiit on kogemus ning üks negatiivne kogemus võib jätta eluaegse jälje. 

Meie loomaarst Anu Poopuu on läbinud Low Stress Handling Certification programmi, Certified Silver, mille raames täiendas ta enda oskusi patsiendisõbralikust lähenemisest loomakliinikus ning omandas võimalikult vähe stressi tekitavaid tehnikaid patsientidele läbivaatuse ja protseduuride teostamiseks.  
 Samuti oskab ta juhendada loomaomanikke patsiente ette valmistama hooldus- ja raviprotseduuridega kodus, aidata ümber koolitada küünelõikust või süstimist kartvat looma ning läbi viia heaolupõhiseid visiite nii koertele kui kassidele kliinikukeskkonnaga harjumiseks positiivsel viisil varajases nooruses. 

Koolituse sertifikaadi leiad siit >>> 

Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: