Meie kliinikul täitus 3 sünnipäev
univet.loomakliinik 15. mai 2014

Vilde tee loomakliinik on tegutsenud juba 3 aastat. On tore tõdeda, et selle tegelikult ju lühikese ajaga oleme suutnud abistada tuhandeid koeri ja kasse. Võib öelda, et meie patsiendid on väga erinevate muredega. Olles paljudele ümbruskonna lemmikloomadele n.ö perearsti rollis, peame endale oluliseks kuulata ära loomaomanike mured ning anda või     

suunata oma patsiendid õigeaegse ja asjakohase abini. 


Meie suureks sooviks on, et loomaomanikud hoiaksid oma loomi, tegeleksid nendega ning oskaksid märgata muutusi nende tervises õigeaegselt.

Lisaks professionaalsele abile peame väga oluliseks ka seda, millise tundega iga loom meie juurde tuleb ja millise kogemusega meilt läheb. Nii nagu sünnib palju haigusi muremõtetest inimestel, võib öelda ka loomade kohta.


Tulevikku vaadates on meile väga olulisteks märksõnadeks ennetav meditsiin ja eneste pidev täiendamine. Me teame, et paljusid haigusi on võimalik tegelikult ära hoida ja välja ravida õigeaegse sekkumisega. Ja meile meeldib kui alati ei pea esmasena kirurgilisi protseduure läbi viima või kangeid rohtusid välja kirjutama. 


Iga arsti südames on kutsumus olla lisaks tugevatele veterinaarsetele teadmistele ka kitsama ala spetsialist. Selle nimel teeme pidevalt tööd. Dr. Julia koolitab ennast suuõõne ja hammaste kirurgia alal. Dr. Jelena omab laialdasi teadmisi labordiagnostikas ning täiendab ennast sünnitusabi ja tiinestumise küsimustes. Dr. Anule on südamelähedane kõikide patsientide käitumine, selle lahtimõtestamine ning käitumisprobleemide ravi.


Meil on hea meel, et selle 3 aasta jooksul on meil olnud nii palju toredaid patsiente, kes ikka ja jälle kohtudes südamesse soojust toovad. Ootame Teid meie juurest läbi astuma mitte ainult siis kui mure juba suur, vaid ka siis kui justkui põhjust polegi. Ikka selleks, et hoida teie lemmikud tervete ja õnnelikena.


Olgem terved!
Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: