Arstid käisid taas ennast täiendamas
univet.loomakliinik 6. aprill 2014

Küsi nõu koera või kassi käitumisprobleemide puhul meilt 
 
Meie kliiniku arst Dr. Anu Poopuu täiendab ennast The University of Sydney Centre for Veterinary Education Behavioural Medicine interaktiivsel kursusel, mis käsitleb koerte ja kasside käitumist ning ravi, et aidata käitumisprobleemidega patsiente. 
 
Meie poole võivad juba täna pöörduda kõik kasside ja koerte (ka teiste väikeloomade) omanikud, kes on hädas oma lemmiku ebasoovitava käitumisega. Aitame leida seoseid käitumise ja selle tekkepõhjuste vahel, et probleemkäitumist ja käitumisprobleeme ravida. Kindlasti eeldab käitumisprobleemide lahendamine põhjalikku analüüsi ning ka teiste meditsiiniliste põhjuste välistamist enne kui hakkame ravima. Kõike seda oleme valmis tegema praegu ja veelgi põhjalikumalt pärast täiendkoolituse lõppemist. 
  
Lisaks on ka meie teised arstid saanud tublisti tarkust juurde. Dr. Julia Kuhta on täiendanud ennast hammaste ravi ja suuõõne kirurgia osas. Ootame kõiki patsiente visiidile, et lahendada hammastega seotud muresid. 
Dr. Jelena Jegorova aitab vajadusel kõikidel uutel karvastel ilmakodanikel turvaliselt maailma sündida ning loomaemal edukalt sünnitus läbida.
Dr. Anu Poopuu on läbinud multimodaalse analgeesia ja anesteesia koolituse. See on vajalik valuraviks ja anesteesia läbiviimiseks. 
Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: